...yeni nesil teknoloji...
: Altınşehir Mah.  205.Sok. No: 50
                                    Nilüfer / BURSA
: (224) 451 14 99
: (224) 451 17 88
Adres
Tel
Faks
Ukima Kontrol Merkezi Programını
Ana Menü
Soldaki listeye istediğiniz herhangi bir tuş kombinasyonunu kaydedip istediğiniz anda bu tuş kombinasyonuna geçebilir, bu sayede her işiniz için bir düzen oluşturabilirsiniz. O işiniz esnasında tuşlara tek tek görev atamak yerine önceden kaydettiğiniz düzeni seçersiniz ve tuşlar yeni görevleriyle hizmetinizdedir. Kumandanın hangi tuşuna bastığınızda ne görev yapılacağı sağ tarafta görülebilir.
Ayarlar
Bu sayfa, düzenlere ait görevleri tanımlamak için ya da anlık bir ihtiyaç halinde tuşlara görev atamak için kullanılır. Bu sayfaya gelip tuşlar için görev seçerseniz görevler anında etkin olur. Kaydetmezseniz program kapanıp açıldığında eski haline döner.
Sabitler
Sabitler programın her açılışta çalışması, masaüstünde program kısayolunun bulunması seçeneklerinin dışında kumanda eklemek için de kullanılır. Kumanda eklerken mevcut düzenler arasından düzen seçebilirsiniz. Bu seçimi yaparsanız mevcut düzen ne olursa olsun o kumandadan bir tuşa bastığınızda seçtiğiniz düzenin görevleri uygulanır. Örneğin Media Player için bir kumanda, geçerli düzen için bir başka kumanda eklerseniz, geçerli düzen de fare komutları ise, geçerli düzen kumandasından bir düğmeye bastığınızda fare komutlarını, Media Player kumandasından bir düğmeye bastığınızda ise Media Player komutları gerçekleşir. Bu sayfa aynı zamanda AKAC diye isimlendirilen cihaza sahip olan yerler için ayarların yapıldığı sayfadır. (AKAC ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.zilenyum.com sitesinden ulaşabilirsiniz)
Hakkında
Bu sayfa versiyon güncellemesi için kullanılabilir. Versiyonunuzu güncel tutmanız eklenen özelliklerden faydalanabilmeniz açısında önemlidir.

Bu siteden  gelişmelerle ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
Ukima Kontrol Merkezi Programını
Programı ilk kez kuruyorsanız sizden kumanda eklemenizi isteyecektir. Eğer cihazınız yoksa ve sadece programı incelemek istiyorsanız "Sadece Programı İncelemek İstiyorum" düğmesine basarak programı inceleyebilirsiniz.

Eğer cihaza ve kumandasına sahipseniz cihaz bilgisayara bağlı iken kumandanın herhangi bir düğmesine basık tutarak programın kumandayı tanımasını sağlayınız. İçeriğinde kumanda kayıtlı olan program bir sonraki açılışında sadece saatin yanında bir simge olarak görüntülenir. Program çalıştığında saatin yanına gelen kumanda simgesini sağ tıklarsanız menü açılır. Göster düğmesi ile aşağıdaki sayfalara ulaşabilirsiniz. Programı kapatmak için bu menüyü kullanınız. Simgeye çift tıklayarak da programa ulaşabilirsiniz.
=>